Статті

Розміри бісеру Preciosa Ornela (Чехія)

Історія, техніка і традиції української вишивки
У 2006 році студентка Чернівецького національного університету Леся Воронюк, запропонувала колегам відзначати День вишиванки. Ця ідея швидко поширилася в студентському середовищі Чернівців, а згодом й інших міст. Сьогодні це народне свято (адже воно виникло без будь-якої участі держави) відзначається по всій країні і в українських діаспорах за кордоном. День вишиванки припадає на третій четвер травня. В цьому році (2018) це 17 травня. Тисячі українців по всьому світу одягають вишивані сорочки, таким чином демонструючи свою відданість тисячолітнім традиціям. Назва Слово "вишиванка" міцно уві..
     Вишивка нитками або бісером привертає увагу рукодільниць усього світу. У неї є один мінус, даний вид рукоділля вимагає ретельності, посидючості й акуратності. Звичайно, будь-який інший вид рукоділля вимагає таких якостей, в іншому випадку вироби виходять не акуратними або незакінченими. У вишивці занадто багато дрібних деталей, тому перед виготовленням картини або маленького малюнка слід запастися терпінням і уважністю.     Це перший нюанс, на який слід звернути увагу перед тим, як починати витрачати свої трудові ресурси на освоєння даного виду рукоділля.&nbs..

Важлива інформація про стійкість бісеру Preciosa

Давайте розберемось, що ж таке термодрук та які його переваги?Термодрук – це процес перенесення зображення на тканину під дією температури і тиску за допомогою термопресу.Він набуває шаленої популярності у різних сферах діяльності, за рахунок своєї якості, чіткості та довговічності. При делікатному режимі прання, нанесений малюнок добре збереже свій первинний вигляд.У вишивці одягу, особливо по чорних, темних та натуральних тканинах, термодрук має безліч переваг, бо вишивати по ньому дуже просто та легко. На дотик нанесений малюнок ніби трохи прорезинений, це зовсім не заважає процесу вишивки...

Запрошуємо на виставку до Києва. 

0 Коментарі до цієї статті - Коментарі
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)