Про нас

ТМ "КОЛЬОРОВА"– це власне виробництво та продаж заготовок під вишивку бісером та нитками.

Назва "КОЛЬОРОВА" вибрана не випадково, адже вишитий одяг не тільки прикрашає нас ззовні, але і розмальовує нашу душу. Хочеться побажати нам усім, щоб життя наше було таким же кольоровим, як вишивка.

В останні роки вишитий одяг став не тільки невід’ємною частиною гардеробу кожної людини, але і модним трендом, який щороку розвивається все більше і більше. Ми намагаємося іти в ногу з часом, тому заготовки ми пропонуємо не лише на класичній білій тканині, а й на кольоровій (жовтій, синій, червоній та інших).

У нас в асортименті є чоловічі, жіночі, дитячі сорочки, плаття, футболки жіночі та дитячі для дівчаток, рушники пасхальні, спасівські, весільні, картини та багато іншого. Отже, ви можете знайти заготовки під вишивку не тільки для себе особисто, а й для всієї вашої родини та близьких друзів.

Також ми пропонуємо великий вибір чеського бісеру Preciosa гуртом та вроздріб  за приємним цінам.
У нас ви можете також придбати муліне DMC як для свого магазину так і для себе особисто.

Ми завжди намагаємося задовольнити клієнта великим асортиментом, високою якістю та доступними цінами. Нитки для вишивки бісером, рубка, мікси бусін, голки – ці товари також представлені в нашому магазині.

Усі наші товари Ви можете придбати як гуртом, так і в роздріб.

Будемо раді співпрацювати з новими людьми, і звичайно, продовжити роботу з нашими улюбленими постійними клієнтами!!!

З Повагою, команда ТМ "КОЛЬОРОВА"